Trafik droge nga burgu, ja fotot e të arrestuarve në Shqipëri
Shkatërrohet një organizatë kriminale e trafikut të drogës në disa shtete ballkanike dhe Itali, që dyshohet se drejtohej nga qelitë e burgut 313 në Tiranë, Shqipëri nga anëtarët e asaj që në vendin tonë njihet si "Banda e Durrësit". Prokuroria e Akul......
Ambasadori Lu, shuplakë institucionave: Lul Berisha i lirë, Shullazi trafik droge nga burgu
2 tetor, 2017Copyrighted by News24 AlbaniaPer me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com...
Angelina Jolie ne prag te vdekjes! Ja fotot e fundit!!
Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem. Faqja zyrtare ne facebook: https://www.facebook.com/Thashethe......
Ora News - Lirohet nga burgu nipi i Enver Hoxhës, u dënua për trafik droge
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTLirohet nga burgu para kohe, Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha pas dënimit me akuzën e trafikut të drogës.Ermal Hoxha ka lënë qelitë në 13 shtator, ndërkohë që kishte për të vuajtur edhe nj......
TRE TE ARRESTUAR NGA POLICIA NE LEZHE PER TRAFIK DROGE - News, Lajme - Kanali 7
https://www.facebook.com/Kanali7Newshttps://twitter.com/kanali7newsMain news of the day in Albanian language....
PERDORUESIT E HASHASHIT 1 NE TE 3 TE RINJ NE SHQIPERI E KANE PROVUAR KETE LLOJ DROGE LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
Itali, bllokohen 1 ton drogë, ja emrat dhe fotot e të arrestuarve
VENECIA- Një rrjet trafiku droge i përbërë nga 10 shqiptarë është shkatërruar sot gjatë një operacioni të përbashkët mes policisë italiane dhe asaj shqiptare. Urdhërarrestet e prerë nga prokuroria e Venecias dhe firmosur nga Gjykata Penale e Venecia......
E FUNDIT: Fero Live nga Burgu ne Instagram
Gjendemi: Facebook: https://www.facebook.com/VIPZonaOffic...Instagram: https://www.instagram.com/vipzona.al/~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni LikeKlikoni ne butonin Subscribe dhe tek 🔔 per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe......
ARRESTOHEN 3 PERSONA NGA GOSTIVARI PËR TRAFIK DROGE
Televizioni Koha - Tetovëwww.tvkoha.tv...
Arrestohet "Ben Qimja", kerkohej nga Italia per trafik droge
Forcat Speciale arrestuan ditën e sotme Ben Qimen, një ndër personat më të kërkuar të drejtësisë italiane. Emri i tij është Arben Isufaj, por të gjithë, jo vetëm në Fier, e njohin si Ben Qimja, "i forti" i Fierit dhe është përballur disa herë me poli......
Xhamite ne ndertim e siper ne Kosove&Shqiperi nga molla Mazllami
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)...
Policia greke: Ja shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikallas
Pas arratisjes së tetë të burgosurve shqiptarë nga burgu i sigurisë së lartë në Trikalla, policia greke po patrullon me helikopterë gjithë zonën e kufirit me Shqipërinë. Ajo ka kërkuar bashkëpunimin e policisë shqiptare për arrestimin e tyre. Pritet......