Tiranë - Veliaj: Pandi deputet ëndrrash, Halim Kosovën e mundëm njëherë
Subscribe në Ora NeWs këtu http://bit.ly/1s5j7UTKryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nga njësia 5 ku prezantoi punën e bashkisë për këtë njësi vlerësoi deputetin Pandeli Majko, që sipas kryebashkiakut pa të cilin nuk do ishin bërë të gjitha p......
Hashim Thaqi E shiti Kosoven 89 Deputet Votuan Pro
Sot jan nenshkruar 89 deputet per me e shit kosoven. Shikoni disa ngjarje interesante gjat seances se mbajtur ne kuvend....
HASHIM THAQI SHET KOSOVEN , 89 DEPUTET VOTOJNE PRO !!
SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO !! POLITIKE E KOSOVES SOT! ;)...
ERION VELIAJ INAUGURON RIKONSTRUKSIONIN E RRUGES PRANE TREGUT 5 MAJI NE TIRANE LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
A1 Report - Beteja për Tiranën, përballen Erion Veliaj e Halim Kosova
TIRANE - Erion Veliaj dhe Halim Kosova do të jenë dy emrat që do të përballen në garën për Bashkinë e Tiranës. Dy emrat u prezantuan thuajse në të njëjtën kohë nga krerët e partive, përkatësisht Edi Rama dhe Lulzim Basha. "Kemi finalizuar edhe proces......
360° Grade -VELIAJ NJE JAVE KOHE PER LIRIMIN E HAPESIRAVE PUBLIKE NE TIRANE
Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionYoutube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizioninstagram: https://instagram.com/zjarr.tv...
NDERTIMI I “ARENA KOMBETARE” NE TIRANE,RAMA E VELIAJ INSPEKTOJNE PUNIMET LAJM mpg - YouTube
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
NE TIRANE PER SHENDETIN DENTAR, PACIENTET E HUAJ MBJELLIN PEME ME KREUN E BASHKISE, VELIAJ LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
VELIAJ FRYMEZOHET NGA VANGJUSH DAKO, PREMTON TE NDJEKE MODELIN E TIJ NE TIRANE LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
INVESTIMET E BASHKISE PER ARSIMIN, ERION VELIAJ PREMTON NDERTIMIN E 20 SHKOLLAVE TE REJA NE TIRANE L
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
Veliaj kërkon votën e banorëve të njësisë 1, Halim Kosova në Ndroq-Ora News-
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTBanorët dhe bizneset e njësisë nr 1 ka qënë ndalesa e radhës e kandidatit të majtë Erjon Veliaj. Pastrimi dhe infrastruktura ka qënë në fokus të kërkesave të tyre. Ndërsa rivali i tij demokrat Halim......
Meda - Une e dua Kosoven
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip...
A1 Report - Beteja për Tiranën, përballen Erion Veliaj dhe Halim Kosova
TIRANE - Erion Veliaj dhe Halim Kosova do të jenë dy emrat që do të përballen në garën për Bashkinë e Tiranës. Dy emrat u prezantuan thuajse në të njëjtën kohë nga krerët e partive, përkatësisht Edi Rama dhe Lulzim Basha. "Kemi finalizuar edhe proces......
HALIM KOSOVA NIS FUSHATEN ZGJEDHORE NE TIRANE, TAKIME ME BASHEN DHE STRUKTURAT E PD LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
unaza e madhe tirane
unaza e madhe tirane...