SH.K.A "DARDANIA" VALLJA E SHQIPONJAVE
SHORËRIA NË EMISIONIN MUZIKOR ME VALLE E SHQIPONJAVE,LUAJTUR NGA MË TË VEGJËLIT E SHOQËRIS...
Vallja E Shqiponjave
from one of the festivals =)...
SH.K.A "DARDANIA" VALLJA E MALËSISË
VALAJA E MALËSISËDHE GRUPI I VALLËTARËVE NË TV21...
SH.K.A "DARDANIA" VALLJA E MOZAIKUT
VALLJA E MOZAIKUT NË EMISIONIN E TV21, LUAJTUR NGA GRUPI I MESËM I VALLËTARËVE....
SH.K.A "DARDANIA" - VALLJA E LOKUT
VALLE E LOKUT LUAJTUR NGA TË VEGJËLIT E SHOQËRISË...
Vallja e bareshes Shka Teuta Lozan
Shka Teuta e Lozan valj e bareshes...
SHKA SHQIPONJA SARAJ - VALLJA E BYLBYLIT
Nje nder vallet me te kerkuara dhe me te renda burimore me zurle dhe tupana ne rrethinen e sarait dhe me gjer. Me ket valle ne shum festivale burimor esht marr chmim si vallja me e mir, e luajn edhe te tjer por origjinali i kesaj vallje esht vertet n......
Vallja e Shqiponjave - Albanian Traditional Dance
Albanian traditional dance at the Rozafa Castle in Shkodra city, Albania Valle Popullore nga Grupi i Rragamit me Rastin e Festës së Shën Shtjefnit në Kalanë e Shkodrës me 26/12/2011...
SHKA Xheladin Zeqiri - Vallja e kacakut
Radio Bleta - Tetovë 101.oo Mhz...
SH.K.A "DARDANIA" DHE VALLJA E MELODISË
VALLJA E MELODISË SHKËPUTUR NGA DVD-JA E CILA U PUBLIKUA ME RASTIN E 15 VJETORIT TË SHOQËRISË MË 15 MAI 2009...
Ansambli Karshiaka- Vallja e Shqiponjave 2013
Publishing : FrameProductioneVideo by Besir Arsllani & Afrim RamadaniAll Rights Reserved (P) & (C) FrameProductionehttps://www.facebook.com/pages/Framep......
SHKA KOHA Vallja e Dinoshes 2017
QKI "Malesia" Tuz 28 nentor 2017Koncert me rastin e 40 vjetorit te themelimit dhe 28 nentoritProducent: Samir BeqajKamera dhe montazhi: MATRIX STUDIO 069 636 355...
SH.K.A "DARDANIA" VALLJA E LOKUT 2012
SHOQËRIA KULTURORE DHE ARTISTIKE "DARDANIA" NË KONCERTIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS, KU FËMIJËT LUAJNË VALLEN E LOKUT, VALLE KJO E LUAJTUR EDHE MË HERET, POR NGA NJË GJENERAT TJETËR...
SHKA Rinia&Shqiponja - Vallja e Hamzës
Festa e dites së flamurit.28.11.2013, Rinora4, Svicer...
Shka Koha - vallja e Dinoshes intro.flv
by samir beqaj & matrix studio...
SH.K.A "DARDANIA" VALLJA E LIBRAZHDIT 2012
VALLJA E " LIBRAZHDIT" LUAJTUR NGA GRUPI I TË MESMËVE TE SHOQËRISË...
Shka Jahi HASANI- Vallja e PAVARSISË
Vallja me motive patriotike e Sh.K.A "JAHI HASANI"-Cegran, punuar nga Vildan S. dhe Valdet I.28-Nëntor-2010- GOSSTIVAR (qendra per kultur)....
SHKA Rinia&Shqiponja - Vallja e Drenices
Festa e dites së flamurit28.11.2013, Rinora4, Svicer...
Vallja e Drenices ( SHKA 17 Shkurti Baden )
Manifistim per 5 Vjetorin e Pavarsisë së Kosoves...