Si Te Bejme Nje FOLDER Te Padukshem.
Facebook : http://www.facebook.com/te.dua.edison...
si te bejem nje folder te padukshem
si te bejme nje folder te padukshem...
Çudia ne xhamine e Qytetit te Shijakut
Nga atoparlantet e xhamise ne qender te Qytetit te Shijakut degjohet kjo muzike....
Shkoder, tifozet e Gjermanise feste te cmendur rrugeve te qytetit
Festa e triumfit gjerman në Brazil e ka ngjyrosur qytetin e Shkodrës me ngjyrën e zezë, të kuqe dhe të verdhë dhe mesnata është ndezur nga mijëra qytetarë që kanë pushtuar rrugët, duke festuar me flamuj dhe simbole të Gjermanisë. Madje, në një rapor......
Zbardhi - Ne studio me talentet e reja te qytetit te Fierit
Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionInstagram: https://www.instagram.com/zjarr.tv/...
Gjonaj prezanton transformimin e ujmbledhesve te qytetit
Kandidati I Aleances per Shqiperin Europiane, Gjon Gjonaj nga prezantimi I projektiti te transformimit te dy ujmbledhesve te qytetiti zgjodhi ti pergjigjet akuzave per perqarje ber pak dite me pare nga Partia Demokratike. Nga......
Turistet e huaj te interesuar per te shkuaren e qytetit te Durresit | ABC News Albania
Qytetin e Durrësit, sipas shifrave zyrtare, e kanë frekuentuar shumë të huaj që nuk kanë qenë të interesuar thjesht për bregdetin. Krahasuar me vitin e kaluar, këtë sezon kanë vizituar objektet e trashegimisë kulturore 30 perqind turistë të huaj.Për......
Dhit ne Hoqe te Qytetit
Hasim & Rami Shala Nr: cell / 044 838 682...