Deti jetes sime - Episodi 53, Me titra Shqip
Klikoni SUBSCRIBE per me shum.....
Deti i jetes sime - Episodi 88, me titra shqip
Deri te marten nuk ka me episode te reja, te marten del episodi 89, pasdreke rreth ores 3 ose 4. Subscribe per me shume episode te serialit 🙌...
Deti i jetes sime - Episodi 93, me titra shqip
Shihemi te marten me episodin 94 :)...
Deti i jetes sime Episodi 62 (Me titra Shqip)
Klikoni SUBSCRIBE per me shum filma/seriale ne shqip.....
Deti i jetes sime - Episodi 68, me titra shqip
E sjellim ekskluzivisht shume shpejt kete episod! Shihemi te marten me episodet e reja...
Deti i jetes sime - Episodi 124, me titra shqip
Nese do vazhdoni te pyesni per episodat e rradhes vazhdimisht, atehere do detyrohemi ta mbyllim opsionin e komenteve...dhe ne duam t'ua sjellim episodet sa me shpejt dhe mundohemi sa me shume per kete, por koha jone nuk na lejon...Faleminderit,V KING......
Deti i jetes sime - Episodi 84, me titra shqip
Link tjeter per ata qe nuk e hapin dot:https://www.dailymotion.com/video/x6g......
Deti i jetes sime - Episodi 75, me titra shqip
SUBSCRIBE nese doni te shikoni me shume episode te serijalit Deti i jetes sime......