Rifat Mulaj & Avdi Metalia & Xhavit Gjugjaj - Kenge per Brahim Uken
http://www.facebook.com/produksionime... " Tingujt e Dukagjinit " 2014 https://www.facebook.com/MuzikeHumors......
Rifat Mulaj & Avdi Metalia & Xhavit Gjugjaj - Kenge per Brahim Uken
http://www.facebook.com/produksionime... https://www.facebook.com/MuzikeHumors......
Rifat Mulaj & Avdi Metalia - Djemt e Hasit ( Official Audio )
http://www.facebook.com/produksionime... " Tingujt e Dukagjinit " 2014 https://www.facebook.com/MuzikeHumors......
RIFAT MULAJ & AVNI METALIA - GEZUAR 2015
https://www.facebook.com/Produksioni-... http://www.youtube.com/subscription_c...Abonohuni per ti shikuar videot me te reja !!! https://www.facebook.com/MuzikeHumors...Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI Ndalohet k......
Agim Elmazi & Elmi Agushi Kenge per Brahim Uken
http://www.topestrada.tv/Na ndiqni LIVE në :http://www.topestrada.tv/https://www.facebook.com/topestradatv/...
Xhavit Avdyli - Kenge per Sahit Uken (Official Video) 2013
Official Fan Page: https://www.facebook.com/xhavitavdyliOfficial Instagram: https://www.instagram.com/xhavitavdyl......
Xhavit Makshana - Kenge per Deshmoret
bratotin 10 gusht 2014...
Rifat Draga kenge per politikana
Emisioni kushtuar Tahir Drenices ne 1 vjetorin e vdekjes...
Rifat Mulaj & Avni Metalia - Oj nanë pom nguc kolli
Produksioni Kola // Produksioni me i madh i muzikes popullore dhe folklorike ne trojet shqiptare.All Rights Reserved (P) & (C) Kola CommerceCopyright: OnAir.FMhttps://www.facebook.com/onairfmnetwork...
Xhavit Nimanaj - Kenge per Deshmoret Nimanaj
Ne oden e Mete S. Nimanaj - Gllogjan. Ndeje Familjare 01.03.2015...
Xhavit Makshana - Kenge per Arben Bajramin
Kenge per Arben Bajramin Teksti : Osman Caka mergimtar ne Manchester te Anglise....
RIFAT BERISHA - Kenge per Bajrush Doden
http://www.facebook.com/produksionime... https://www.facebook.com/MuzikeHumors......
Rifat Berisha - Kenge per Shote Galicen
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kolaPublishing : Produksioni KolaAll Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce...
Rifat Berisha - KENGE PER KADRI HOTIN
RIFAT BERISHA KENGE PER KADRI HOTIN...
Xhavit Vitia Kenge per lidhjen e Prizrenit
http://www.topestrada.tv/Na ndiqni LIVE në :http://www.topestrada.tv/https://www.facebook.com/topestradatv/...
Rifat Berisha - Kenge per Besim Ndrecaj
Publisher: www.onair.be© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Pallma - Gjilan dhe mbrohen nga OnairOnair on Social Media:https://www.youtube.com/user/OMDalbaniahttps://www.facebook.com/officialonai...https://www.facebook.com/OnAir......