Permbytjet, komenton Jozefina Topalli
Kryetarja e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli inspektoi sot nga afer zonat e permbytura te Nenshkodres dhe lagjet pariferike te qytetit. Ne nje interviste dhene korrespondentit te Zerit te Amerikes, Pellumb Sulo, zonja Topalli u shpre......
Jozefina Topalli ne Librazhd
Jozefina Topalli ne Librazhd...
Portokalli, 11 Prill 2010 - Zana, Luzja & Jozefina Topalli (Jozefina Topalli viziton Kopeshtin)
Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak me frutin ekzotik "portokall", por me ngjyren portokalli te semaforeve te rruges.......
JOZEFINA TOPALLI NE STUDIO ABC
Ish-Kryetarja e Kuvendit dhe ish-nënkryetare e PD-së Jozefina Topalli në një intervistë për zhvillimet e fundit në PD, rolin e oligarkëve dhe të Kunatit në listat dhe vendimmarrjen e kreut të PD-së. Topalli ndër të tjera:- Në 2014 PD u çorganizua për......
Jozefina Topalli takim ne Durres
Jozefina Topalli takim ne Durres...
Interviste me znj. Jozefina Topalli
Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli ndodhet ne Shtetet e Bashkuara per te marre pjese ne nje forum per demokracine...
Jozefina Topalli me Grate
Jozefina Topalli me Grate...
Jozefina Topalli Diplomacia Parlamentare - 3
Jozefina Topalli Diplomacia Parlamentare - 3...
Jozefina Topalli takim ne Kucove
Jozefina Topalli takim ne Kucove...
Jozefina Topalli Diplomacia Parlamentare-1
Jozefina Topalli Diplomacia Parlamentare-1...
Intervistë me Znj. Jozefina Topalli
Kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli, e cila ndodhet në Washington ku ndoqi ceremonitë e inaugurimit të presidentit të ri Barak Obama thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se Shqipëria e ka si model funksionimin e demokracisë......
Jozefina Topalli takim ne Peqin
Jozefina Topalli takim ne Peqin...
Agon Channel - Watching - Jozefina Topalli
Nen drejtimin e Menada Zaimi, emisioni "Watching" trajton tema te aktualitetit. Nje tryeze debati per te gjithe, politikeberes ose jo! Reformat, planet, projektet, legjislacioni shqiptar, problemet dhe arritjet e politikes shqiptare, gjendja e ekonom......
Jozefina Topalli takim ne Gramsh
Jozefina Topalli takim ne Gramsh...
Jozefina Topalli ben ligjin si gjithmone!
Po e tha Zhozi, e ka thene Perendia!...
Agon Channel - Kontrata - Jozefina Topalli - 2
Drejtuar nga Sonila Meco, programi është një intervistë në formën më të vecantë të mundëshme. Përcillet për teleshikuesin shqiptar si risia televizive e këtij viti; është një intervistë show e cila përmban elemente personale, pothuajse të një reality......