Ora News - Zhdukja e 54-vjeçarit në Fier, dëshmitarët: Është mbytur në lumë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNazmi Goxhaj rezulton i zhdukur që prej datës 22 mars në qytetin e Fierit.Familjarët e 54-vjeçarit kanë nisur kërkimet në fshatin Daullas pranë lumit Seman pasi sipas dëshmitarëve të zonës mëngjesin e......
Ora News - Zhdukja e 54-vjeçarit në Fier, dëshmitarët: Është mbytur në lumë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNazmi Goxhaj rezulton i zhdukur që prej datës 22 mars në qytetin e Fierit.Familjarët e 54-vjeçarit kanë nisur kërkimet në fshatin Daullas pranë lumit Seman pasi sipas dëshmitarëve të zonës mëngjesin e......
POLICIA FIER: STRUKTURAT NE TERREN PER GJETJEN E 54 VJECARIT NAZMI GOXHAJ
Ne kerkim te 54 vjecarit Goxhaj prej ditesh tashme eshte edhe policia e Fierit. Ne nje njoftim zyrtar behet me dije se nga ana e policise ne te gjithe gjatesine e lumit eshte bere kerkimi I 54 vjecarit, me varka dhe me Polumbaret e Repartit Renea, du......
ARMANDO DUKA ESHTE NDALUR NE MJEDISET E AKADEMISE SE FUTBOLLIT NE FIER
Kreu I federates shqiptre te Futbollit Armando Duka eshte ndalur kete te shtune ne mjediset e akademise se futbollit ne Fier, ndersa ka theksuar se kjo e fundit eshte duke ecur me ritme te kenaqeshme, duke pare edhe numrin e femijeve te grupmoshave......
Nje 26 vjecar eshte mbytur ne ujrat e lumit Vjose
Nje 26 vjecar eshte mbytur ne ujrat e lumit Vjose. Ngjarja ka ndodhur ne mbremjen e djeshme ne vendin e quajtur Kute Mallakaster. Ne vend ngjarje kane shkuar forca te policise, polumbare dhe perfaqsues te pushtetit vendor, si dh te Prefektures e nenp......
FAMILJARET E NAZMI GOXHAJT NE KERKIM TE 54 VJECARIT
Mos pasja e nje lajmi prej ditesh, I ka detyruar familjaret e Nazmi Goxhajt te nisin edhe vete kerkimet. Edhe pse ne terren ka zbritur policia e shtetit, familjaret e 54 vjecarit jane angazhuar te gjejne te afermin e tyre. Ata kane ngritur dyshime se......
Deshmitaret e Jehovait ne Shqiperi
Ne nje emision i cili quhet ''ALARM'' ne ORA NEWS eshte sjell nje storie e dhimbeshme se çfar bejn ''Dëshmitaret e Jehovait'' ne Shqipëri, ku sjell edhe disa rrefime te njerezve qe jane takuar me keta predikues.Shtrohet pyetja se: A eshte arrestuar k......
Fier/Vritet grabitesi ne Fier | ABC News
Për afro 15 minuta, Policia e Fierit ka shkëmbyer zjarr me katër persona që kishin shkuar për të grabitur një banesë në lagjen “29 Nëntori” në Fier. Gjatë këtij shkembimi zjarri një grabitës është vrarë dhe një tjetër është plagosur. Ndërsa, 2 grabit......
Zhdukja e tregtarit ne Peqin | ABC News Albania
Një ditë pasi policia arërestoi laçjanin Aleksandër Fadili për zhdukjen e tregtarit nga Peqini, të afërmit e tij tregojnë çfarë kishte bërë nipi i tyre kohët e fundit. Që nga marrja e një kredie deri tek puna e përbashkët me shokun e tij nga Laçi.Kan......
Eshte shembur sot godina shekullore ish merkatoja e vjeter ne Fier
Eshte shembur sot godina shekullore ish merkatoja e vjeter ne Fier. Me kete shembje I hapet rruge investimit per ndertimin e lulishtes se madhe ne qender te qytetit...
Shkembim zjarri ne Fier, gazetarja e ABC News ne vendngjarje | ABC News
Valbona Daci: “Katër persona të armatosur dhe të maskuar tentuan të grabisin banesën në klatin e tretë të këtij pallati. U ndeshën me rezistencën e pronarit dhe mbërritjen e menjëhershme të policisë pas njoftimit. Bilanci i ngjarjes është një nga aut......
osbe ne ora news
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota...
Kisha e mrekullive ne Fier | ABC News Albania
Në Fier është një kishë për të cilën banorët besojnë se bën mrekullira. Ajo është kisha e Shën Premtes në fshatin Povelçe, e cila daton që në shekullin 13-të.Mund të mos e shihte dritën e diellit për kaq gjatë nëse nuk do të ishte për besimin e banor......
Gruaja e Judes ne FIER
sherr me policat...
familja e varfer ne Fier
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota...