Një vit nga vrasja e Shpresa Fetahajt nga plumbi qorr
Nata e ndërrimit të motmoteve u solli një humbje të madhe. E tani një vit pas vrasjes së Shpresa Fetahajt nga një plumb qorr, familjarët e saj, e kanë një porosi për të gjithë ata që e kremtojnë Vitin e Ri - U thonë: festoni pa armë...
Spitali Amerikan shpëton fëmijën e plagosur nga ""plumbi qorr""
#KosovaPress#KosovaPressVideos#KosovaPressLiveStreamwww.kosovapress.comFacebook : https://www.facebook.com/KosovaPressO...YouTube : https://www.youtube.com/user/KosovaPr...Twitter : https://twitter.com/@kosovapressiInstagram : https://www.instag......
1 vit nga vrasja e Ardian Kodres - Antena TV - News
DITËN E SOTME ËSHTË ZHVILLUAR CEREMONIA E NDERIMIT PËR ISH-EFEKTIVIN E POLICISË ARDIAN KODRA. ISH-EFEKTIVI MBETI I VRARË 1 VIT MË PARË GJATË NJE OPERACIONI PËR KAPJEN E DAVID QOSJES....
Një vit nga vrasja e kryekomisar Artan Cukun/ Ku ngecën hetimet?
Copyrighted by News24 AlbaniaPer me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com...
Një vit nga vrasja e Remzi Veselit - Vizion Plus - News - Lajme
Kur është mbushur një vit nga ekzekutimi i kryekomunarit te Tërthores ne Kukës Remzi Veseli, si autoret ashtu edhe motivet e ngjarjes janë te pazbardhur.Te afërm te te ndjerit ritheksojnë se vrasja ka motive politike, për faktin se ndodhi pikërisht k......
Rrëfim nga nje vajze nga Gostivari
Faliminderit që lexuat ngjarjen,nëse dëshironi të lexoni më shumë ngjarje të ngjajshme bëni SUBSCRIBENa ndiqni ne FACEBOOK : https://facebook.com/ngjarjeeSi dhe ne INSTAGRAM : https://instagram.com/ngjarjeofficialNëse keni histori tuaja personale dh......
Zbardhet vrasja e Bucit nga grabitësit
Ky është dyqani i familjes së Agim Buci i cili u sulmua mbrëmjen e të mërkurës nga dy persona të maskuar dhe të armatosur. Grabitësit hynë në dyqan, kur ndodhej vetem bashkëshortja e Agim Bucit, Merita dhe djali i tyre 6-vjeçar. Për të frikesuar auto......
Vrasja e kapitenit rus nga UCK
KOSOVO KLA KLAIM TO HAVE KILLED A RUSSIAN CAPTAIN...
Vrasja e adoleshentit, frike nga hakmarrja
Një patrulle policie është vendosur në hyrje të rrugicës që të çon në shtëpinë e 17-vjeçarit, Devi Lala në Spitallë. Të premten, ai vrau me thikë bashkëmoshatarin e tij, Anxhelos Gjokazaj pas një sherri mes tyre.Autoritetet i druhen përshkallëzimit t......
Ikje nga lopa si nga nje dinosaur
Facebook: http://www.facebook.com/FunnyPlanetTv...
7 VJET NGA VRASJA E HARUN ALIUT
Televizioni Koha - Tetovëwww.tvkoha.tv...