Pa fat jam -2017
Pa fat jam -2017keng dasmash valle dasmash meda sinan hoxha sabri fejzullahi sef duraj mentor kurtishi xheki aida doci motrat mustafa shyhrete behluli shkurte fejza mahmut ferati shaqir cervadiku elizabeta marku avdyl mziu viola labinot tahiri remzie......
Eri G Ft Big F - Kur Jam Larg Teje
Eri G Ft Big F - kur jam larg tejeEri G Ft Big F - kur jam larg tejeEri G Ft Big F - kur jam larg teje...
Frédéric Piot : Larg pa
Frédéric Piot : Larg paPercussionniste - Auteur/Compositeur - Interprète - Ile de la RéunionCopyright: SEDM/OASIS...
TI MANYÈL "LARG PA"
Ti Manyèl vous présente son 1er titre solo "Larg pa". Un message d'espoir et de compassion à l'égard des personnes souffrantes de maux quelquonques. Un titre et une vidéo réalisés et produits par Samir, Bertrand Soubama, Smok et Inity-I Studio....
Dj-Fati ft Maji -E vetmja je ti (TINA)
DJ-FATITi e din se sa te dua , ti e din o shpirti imun e di se sa ti mdo por faji mbetet jetimDitet tona kaluan erdhi dita per mu ndatash jemi aq larg po aq larg spo muj met paun i di kejt senet e tua se qa bone ti per mujo nuk muj met harru se pom b......
B2N - Shum Larg (Official Video)
https://www.facebook.com/B2N.BeatzKalojn minutat,sekondat Pa ty jam si liber,pa shkronja Une u largova,nga halli Se ke iden sa mka marr malli Qellimet e mija,qellimet e tuaja po duken Menimet e mija,menimet e tuaja perputhen Prap,vazhdoj e luteeem He......
Kaltrina Selimi - Hajt
Fjala e fundit nuk u tha mbetem ne pa nje kujtim çdo njeri e ka nje fat fatin tim une nuk e di isha vdek ty mos met pa ikee, ne zemer me ke vra isha vdek ty mos met pa se ne zemër më ke vra Ref:4x Hajt pse s'rrin me mu qa tka mungu Hajtt pse me rri l......
KUR JEMI LARG KENDON NONDA KAJNO&OLSA PEMA
KUR JEMI LARG Teksti: Zhuliana JorganxhiMuzika : Nonda Kajno 1 - Djali: Ku të të gjej sonte ku të t’gjej Nga malli shpirti m’ësht’ përflakur. Vajza: Këtu ku jam gjithçka tani më flet Vetëm për ty, per ty i dashur!Të dy: Kur j......
Te du (Adri)
ZEMER UN TE DU ME SHUM SE VETENSE UN PER TY E JETOJ JETENTI JE KUPTIMI I JETES TEMSE UN PA TY JAM NJERI PA MENE maj men kur m'thoje te duKaloj koh qe se kam degjuKete fjalTE DUA TY Zemer Ta kam falShpirt un te du te jesh me muPerse larg meje ti ke sh......
Lyric Master - Erresire (Official Video HD) 2013
A t'kujtohet ajo femiri Qe rrinim ne gjith kohen bashk Un te kam dashur si femi Te dua dhe tash, dhe pergjithmon Qfar ndodhi un dua ta di Apo e gjitha ishte rastesi Dua ta kthej un at koh Se kshtu s'duroj jo Refreni2x Gjithqka me duket erresir Dhe m'......