bajram gigolli ne treviso vetem per florin
florim bytyci-flori nga treviso italy gjithmon per disponimin tuaj...
kengtarja " BELINDA KUQI " ne treviso me 1 prill 2012 nga florim bytyci-flori - YouTube
flori gjithmon per disponimin tuajflorim_bytyci@hotmail.comtreviso 2012kendon BELINDA KUQI nga diaspora e frances...
kengtarja "BELINDA KUQI " ne treviso italy me 1prill 2012 nga florim bytyci-flori
flori gjithmon per disponimin tuaj ne ket koncert kengtaret " MEDA ,GIGOLLI SI DHE BELINDA KUQI NGA DIASPORA E FRANCES."...
kengtari nga shqiprija gjin dona me 11 mars ne treviso italy nga florim bytyci -flori
te_dua_amore@hotmail.itflori per disponimin tuajtreviso 11 mars...
kengtari " MUHAMET SEJDIU " ne treviso italy me 19 shkurt 2012 nga florimi-flori
flori gjithmon per disponimin tuajyuo tube: florim bytyci-floritreviso 2012...
Hyrja madheshtore e Haxhi Krasniqit 2016
Shikoni si futet Haxhi Krasnqi ne ring me "Kuq e Zi je ti" nga Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi. 10 Janar 2016...
"Arratia e Peshkut të Kuq" nga Rezarta Reçi me piktorin Buron Kaceli
"Arratia e Peshkut të Kuq" nga Rezarta Reçi me piktorin Buron Kaceli. News24, 16 prill, 2016...
#Kuqezi je ti (Remix 2016) - #HouseMusicKeyDJ
Elvana Gjata - #Kuqezi je ti ft. Flori (Remix) - #HouseMusicKeyDJElvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori (Remix) - NE KETE VIDEO JANE FESTIMET NE TE GJITHA TREVAT SHQIPTARE DHE NE VENDET EUROPIANE KU KANE FESTUAR SHQIPTARET PAS KUALIFIKIMIT TE KOMBET......
Skenderbeu - Flamurtari. Flota Kuq e Zi
Momente nga tifozat e Flamurtarit ,tifogrupi Flota Kuq e Zi ne ndeshjen Skenderbeu - Flamurtari e perfunduar me rezultatin 2 me 1 ne favor te vendasve...Dhe nje here, Flota Kuq e Zi tregon mbeshtetjen ndaj ekipit ne cdo vend qe te luajne...Ju kurre n......
Mariola Kacani - Bije Shqiptare
Mariola Kacani - Bije ShqiptareShqiperi o yll o hene Me ke bije e te kam nene Dhe kur bota eshte zene Hene veshet shqiponjat sfelene (O moj Shqiperi moj o) Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine......
Lirohen te akuzuarit per vrasjen e vellezerve Bytyci
Nje Gjykate e Beogradit liroi dy personat qe akuzoheshin per implikim ne vrasjen e tre vellezerve Bytyci nga SHBA, me origjine nga Kosova, qe shkuan per te luftuar ne vitin 1999 dhe u vrane....
Kenga Skraparase - Isopolifonia - O Skrapar Mali me Lule
Corovoda On Line Sjell ne videon ne Bashkengjitje Kengen Popullore Skraparase pjese e Isopolifonise Shqipetare te vleresuar ne mbare boten. Ne Vijim me kengen O Skrapar Mali me Lule te kenduar nga Grupi "Riza Cerova" +corovodaonline...
Mrekullitë e Kur'anit dhe të rejat shkencore - Pr. Dr. Ali Ijazi
http://www.audionur.com/islam/Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .Shpërndajeni ...Ligjerate e Mbajtur nga Profesor Doctor Ali Ijazi ne seminarin e or......
Erdhi Dita e Pavarsise - Ilir Shaqiri
Vajzat e Shkolles Shqipe nga Dingolfingu kercejn me Kengen e Ilir Shaqirit "Erdhi Dita e Pavaresise" ne Kulturfest ne Straubing me 16.11.2013....