LO 2010/11 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn (26.03.2011r.)
Fragmenty meczu Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 6:2Liga Okręgowa Seniorów grupa: Płock17. kolejka, 26.03.2011, godz. 13:00Bramki dla Mazura: Bartosz Komorowski x4, Cezary Gołębiewski, Patryk MatusiakRelacja z meczu: http://mazur-gostynin.pl/news.php?......
Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 7:0
Trwa passa zwycięstw seniorów Mazura Gostynin w rozgrywkach Płockiej Ligi Okręgowej. W sobotę, 9 maja 2015 r. w 20 kolejce podopieczni trenera Artura Szulwacha pewnie wygrali 7:0 z Orłem Goleszyn a hat-trick'a strzelił Bartosz Komorowski.Kolejny prze......
Mazur Gostynin – Orzeł Goleszyn 6:0
Mazur Gostynin – Orzeł Goleszyn 6:0 8' Jakub Kustra, 35' Rafał Wilamowski, 40' Bartłomiej Dębicki, 65' Gracjan Sobczak, 76' Piotr Wachaczyk, 83' Paweł Winnicki (rzut karny) Mazur: Bartosz Tomczak (46' Hubert Borowy) – Łukasz Kiełbasa, Paweł Winnicki,......
Orzeł Goleszyn – Mazur Gostynin 1:2
Orzeł Goleszyn – Mazur Gostynin 1:2Bramki: 42' Mateusz Biegański – 51' Rafał Wilamowski, 68' Arkadiusz WróblewskiOrzeł: Mariusz Malinowski – Tomasz Braniecki, Kamil Kitombo, Marcin Rudziński, Piotr Widzyński (24' Jarosław Rutkowski – żółta kartka), M......
LO 2010/11 Mazur Gostynin - Skra Drobin (03.05.2011)
Fragmenty meczu Mazur Gostynin - Skra Drobin 4:1 (2L0)Liga Okręgowa Seniorów, grupa: Płock23. kolejka, 03.05.2011, godz. 16:00Bramki dla Mazura: Paweł Żydowo (x3), Cezary Gołębiewski - Andrzej Gajewski (k)Relacja z meczu: http://www.mazur-gostynin.pl......
PLŻ 2010/11 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock (29.04.2011)
Fragmenty końcówki meczu Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 5:4Płocka Liga Żaków, grupa: Płock12. kolejka, 29.04.2011, godz. 17:00...
Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 11:0
Mazur Gostynin – ULKS Ciółkowo 11:0Mecz zakończony w 47 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gościBramki: 3' 11' 21' 33' Paweł Winnicki, 23' 38' Gracjan Sobczak, 10' Piotr Wachaczyk, 13' Łukasz Matusiak – samobójcza, 30' Rafał Wilamowski, 39' Mi......
Mazur Gostynin Fans
Kibice Mazura Gostynin...
LO 2011/12 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków (19.11.2011r.)
17. kolejka - Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)Liga Okręgowa Seniorów, grupa: Płock 2011/201219.11.2011, godz. 11:00, Miejski Stadion MOSiR3:04 - Grzegorz Kopaczewski ('87)http://MazurGostynin.plhttp://TerazGostynin.pl...
Mazur Gostynin Kasztelan Sierpc 4 11 2012
Mazur Gostynin 2-2 Kasztelan Sierpc 4.11.2012 IV Liga Północna Grupa Mazowiecka Więcej: http://terazgostynin.pl/sport-19/2353......
Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Gostynin
Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Gostynin 0:0. Mecz zaległy 16 kolejki IV Ligi Mazoiweckiej Grupy Północnej....
Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin
3 Kolejka IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej. Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:1...
Mazur Gostynin Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin – Drukarz Warszawa 1:3Bramki: 45' Łukasz Kiełbasa - 16' i 55' Piotr Markowski (rzuty karne), 85' Mateusz TarnowskiMazur: Adrian Rak – Michał Matecki, Patryk Matusiak, Damian Skumórski, Łukasz Kiełbasa – Bartosz Wiśniewski, Konrad Popł......
Mazur Gostynin Bug Wyszków
Mazur Gostynin - Bug Wyszków 0:2IV Liga Mazowiecka Północna - 27 października (sobota) 2012...
Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin 6:1
MKS Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin 6:1Bramki: 5' Damian Nawrocki, 49' Przemysław Bella, 67' Konrad Cichowski, 75' Maciej Stańczyk, 87' Przemysław Więczek, 90+1' Daniel Kozik - 82' Bartłomiej DębickiDolcan: Mateusz Matracki - Przemysław Szulakowski, An......
Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 0:3
Świt Staroźreby – Mazur Gostynin 0:3Bramki: 44' Jakub Kustra, 58' Piotr Wachaczyk, 84' Bartłomiej DębickiŚwit: Adam Ablewski – Adrian Brudnicki, Adrian Chrzanowski, Łukasz Kawecki, Damian Koleczek – żółta kartka, Konrad Żaglewski, Daniel Oliwkowski,......
Wkra Bieżuń – Mazur Gostynin 0:1
Wkra Bieżuń – Mazur Gostynin 0:1Bramka: 72' Rafał Wilamowski Wkra: Michał Michalak – Bartłomiej Żelazny, Marcin Rokicki, Karol Budziuch, Robert Końpa (żółta kartka), Dariusz Petrykowski, Łukasz Betlejewski (żółta kartka), Michał Dzięgielewski, Paweł......
Mazur Gostynin – Narew Ostrołęka 9:1
Mazur Gostynin – Narew Ostrołęka 9:1Bramki: 15', 18', 24', 35' i 61' Kamil Kowalczyk, 42' i 58' Rafał Wilamowski, 49' Tomasz Józwiak, 81' Mateusz Ziułkowski....
Unia Iłów – Mazur Gostynin 3:2
Unia Iłów – Mazur Gostynin 3:2Bramki: 45' 88' 90+4' Tomasz Grzywacz – 59' Piotr Wachaczyk, 68' Bartłomiej DębickiUnia: Mateusz Rafalski – Mariusz Kunikowski (65' Damian Wojciechowski), Mateusz Janicki, Łukasz Świątek, Tomasz Trafalski, Piotr Trafalsk......
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:2
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:2Bramki: 82' Damian Majewski - 31' i 75' Jakub KustraKasztelan: Mateusz Ambrochowicz - Arkadiusz Ambrochowicz, Michał Siennicki - żółta kartka, Marcin Szulc (58' Emil Cendlewski), Bartłomiej Śmigrodzki - żółta kart......