Adem Ramadani - Kalle cigaren (Official)
Adem RamadaniKalle cigarenStudio Erol 5by Sami Aliu - STUDIO EROLL 5 EROLL JAKUPI kenge shqip popullore tallava 2013 folklorike nga kosova shqiperia cameria hit 2014 mix remix ritme ritmike tingull turbo hits kercova shkupi tetova dibra diaspora amer......
Gili - Kalle Kalle (Official Video HD)
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipProduced by EMRACOMTeksti & Muzike: Ilir BeraniOrk: Virusi...
Grupi Labia - Kalle Kalle , Potpuri (Official video)
Grupi Labia : Ramadan Krasniqi Dani , Pro Band , Lori , Meti Maloku , Mimoza Mustafa , Ganja , Ryva Kajtazi , Faton Isufi , Shkumbin Kryeziu - Kalle kalle Programi festiv Labia 2018Official music videoPublisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksio......
Leta - Kalle kalle(Gezuar me Lalushi nKredi)
https://www.facebook.com/Produksioni-... https://www.facebook.com/ProduksioniM... https://www.facebook.com/MuzikeHumors...Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet......
Endrit Duraku - Kalle kalle (Official Video HD)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip...
KALLE KALLE ME TIGRAT 2014 (Official Video ) HD
Aktrojnë : Rrahman Fetahu, Fatos Kryeziu, Avni Hoti, Shpëtim Kastrati, Kadrije CanolliFaqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kolaPublishing : Produksioni KolaAll Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce - '' TIGRAT ''Aktrojnë : Fatos......
Meda - Kalle, kalle (Official Song)
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip...
Vëllezërit Mziu Kalle Cigaren Eurolindi & ETC)
(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved.''Me i miri me me te Miret''Producent: Bujar AvdimetajFacebook: https://www.facebook.com/eurolindinfmYoutube:https://www.youtube.com/user/Eurolind...https://www.youtube.com/user/nfmEUROL...https://www.youtube.......
Muharrem Ahmeti - Kalle kalle krejt (Official)
Orkestruar nga Rrahman Kryeziu dhe Eroll Jakupi ne Eroll 5 Studio ShkupProducent: Produksioni Muzikor "Beni" KercoveCopyright: beni production 2014Facebook:https://www.facebook.com/pages/Beni-P......
Kalle Gracias - Norrmalm (OFFICIAL VIDEO)
Kalle GraciasAsså Jaja Ep http://open.spotify.com/album/5eiucxC...Gilla på Facebook: http://www.facebook.com/kallegraciasRegi: Natanael EricssonFoto/Steadicam: Markus TiburziMedverkande:Patrik Lindgren, Filip Granberg, David Vesterman, Per Nordlund,......
Kalle Mattson - Darkness (Official Video)
Written by Kalle MattsonDirected by Justin Colauttihttp://www.kallemattson.comWe acknowledge the financial support of the Government of Canada through the Department of Canadian Heritage (Canada Music Fund) and of Canada's Private Radio Broadcasters....
Bekim Kumanova Kalle Shoqni Kalle official
Bekim Kumanova@Facebook:https://www.facebook.com/BekimKumanov...Te drejtat mbrohen nga OnAirFM.https://www.facebook.com/onairfmnetwork...
Kalle Mattson - "Once" (Official Video)
Directed by Harley FitzsimmonsDOP by Rick FastEditing by Harley FitzsimmonsWords & music by Kalle Mattson & Colin MunroeProduced by Colin Munroe Mixed by Noah Georgeson Mastered by Philip Shaw Bova Recorded in Los Angeles, Vancouver, Toronto, Ottawa......
Vani - kalle shoqni kalle
Facebook - https://www.facebook.com/vanigjuzi/Instagram - https://instagram.com/vanigjuzi/Twitter - https://twitter.com/vanigjuziGoogle+ - https://plus.google.com/u/0/+VaniGjuziVaniGjuzi - http://www.vanigjuzi.com/Me ndiqni ne linket e mesi......
Kalle Gracias - Tvåtusentolv (OFFICIAL VIDEO)
EsMedia & Kalle Gracias presenterar KALLE GRACIAS - TVÅTUSENTOLVAsså Jaja Ep http://open.spotify.com/album/5eiucxC...Starring : Kalle Gracias & BIG (fELET)Regi : Erik Sandström & Filip Granberg (ESMedia)Klipp: Erik Sandström (ESMedia)Foto: Erik Sands......
Kalle Mattson - Sunlight (Official Video)
Written by Kalle MattsonDirected by Evan Wainiohttp://www.kallemattson.com/...