I nxehti në Evropë. Nesër Britania kalon ditën më të nxehtë, pas 176 vitesh
Me ardhjen e stinës së verës temperaturat sa vijnë dhe rriten. Kështu, britanikët po përgatiten për ditën më të nxehtë të qershorit në historinë e ishullit, mbi 33 gradë celcius, temperatura më e lartë e shënuar në 176 vitet e fundit. Krerët e sindik......
Me perdhunuan ne Grup ne diten time te marteses ..
Kur Nusja nuk u paraqit ne diten e saj te dasmes, askush nuk e mendonte se ajo ishte rrembyer perdhunuar dhe hedhur si e vdekur ne rruge. Ishte nja nga dy tragjedite qe pastoren e re nga Bairobi. Per me shume ju ftoj te lexoni hisotrine me te trishte......
Takimi i maturanteve te Presheves pas 30 vitesh ...
Reportazh Televiziv ne Televizionin TVR : www.televizionitvr.com...
Dokumenti me i vjeter mbi te drejtat e njeriut ne Evrope !
Fermani i Sulltan Fatihut mbi të drejta e njeriut shkruar me 28 Maj 1463, në Millodrazh...
NE ME QUIS TE PAS
SHOW NO TEATRO JOSÉ DE ALENCAR DIA 10 DE AGOSTO DE 2008.TITO FREITAS AO PIANO....
Njerez te Humbur - Bujar Drijaj (gjetja pas 11 vitesh ne Mal te Zi)
Me daten 9 shkurt 2013, stafi i "Njerez te Humbur" udhetoi drejt Malit te Zi per te kerkuar gjurmet e 32 vjecarit nga Shkodra, Bujar Drijaj. Pas shume peripecish u arrit te gjendej ne fshatin Bioce te Podgorices teksa punonte ne shtepine e nje shteta......
Çifti divorcohet pas 25 vitesh ne Itali
53-vjeçari nga Kavaja rrëfen konfliktin në familje. Bashkëshortja e denoncon për përdhunim, burri hetohet nga Gjykata italiane. Rasim Lusha do të tregojë padrejtësitë që ka hasur brenda familjes dhe do apelojë për dy fëmijët e tij....
Shkoder, rivihet ne skene pas 30 vitesh “Gjaku i Arberit”
Pas 30 vitesh,rivihet ne skenen e teatrit “ Migjeni “ te Shkodres drama “ Gjaku I Arberit”.Ne rolet kryesore ishin disa prej aktoreve qe interpretuan tre dekada me pare,ndersa per regjine e kesaj shfaqjeje u kujdes Bruno Shllaku....
Erzeni shpallet kampion I Shqiperise ne volejboll pas 19 vitesh
Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionYoutube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion...
PAS 6 VITESH TAKOHEN ME SHPËTIMTARËT
Televizioni Koha - Tetovëwww.tvkoha.tv...
360° Grade - Tirana Kryeqyteti Me Ndotjen Me Te Larte Ne Evrope
Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionYoutube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizioninstagram: https://instagram.com/zjarr.tv...
“Rishfaqet” Enver Hoxha pas 73 vitesh ne Pezë
Per me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com...
Pas 30 vitesh serish ne bankat e shkolles
Mbas 30 vjetësh ata do të ishin bashkë, ashtu si dikur në bankat e shkollës, aty ku për vite me rradhë ata folën, mësuan, qeshën bashkë, diskutuan e derdhën lotë si një familje e madhe.Sërish sëbashku për të kujtuar ato vite, për të përjetuar të njej......
Ne reren e nxehte te plazhit ai me mori nderin duke me
Per me shume ju ftoj te lexoni historine time dhe te kuptoni me mire. Shperndajeni dikush ka nevoje ta lexoje kete histori. Faleminderit. Pasi te shikoni videon ju ftoj te na beni SUBSCRIBE ?? per te pare videot tona me te reja.Subscribe our Channel......