Festivali Folklorik 1988 - Grupi i Shkodres
Festivali Folklorik Gjirokaster 1988 Grupi Rrethit Shkodres...
Festivali Folklorik i Gjirokastres 1988 - 4a
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)...
Festivali Folklorik i Gjirokastres 1988 - 5a
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)...
Festivali Folklorik i Gjirokastres 1988 - 2a
I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)...
Festivali Folklorik i Gjirokastres 1983.grupi i Dibres.dasma dibrane .wmv - YouTube
festivali i ghirokastres ne vitin 1983 grupi i rrethit te dibres qe mori vendin e dyte...
Grupi Folklorik - Livë
http://www.facebook.com/produksionime... https://www.facebook.com/MuzikeHumors......
GRUPI FOLKLORIK ELBASANIT.flv
Ne kete video marrin pjese Orkestrantet, Kengetaret,Valltaret e Mirenjohur te qytetit te Elbasanit. Ne kete shfaqje ato kane qene pjesemarres ne Festivalin Folklorik te organizuar ne Fivizana te Italis........Per kontakte mundet ne 00355672527145 ose......
Festivali Folklorik Gjirokaster
Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.Originally published at - http://www.zeriamerikes.com/media/vid......
Valle Festive - Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017 - Grupi Gjergj Kastrioti
Performance for Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017, in Vitoja.Song By; Safet Beqaj, Liridon Ulaj, & Kreshnik AhmetajChoreography By; Joli Agolli Paparisto...
Kaline moj Grupi folklorik i Lukoves
Kenge Lukovjote Naqe Boci...
Grupi Folklorik nga Drenica
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kolaPublishing : Produksioni KolaAll Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce...
Valle Festive - Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017 - Grupi Gjergj Kastrioti
Performance for Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017, in Vitoja.Song By; Safet Beqaj, Liridon Ulaj, & Kreshnik AhmetajChoreography By; Joli Agolli Paparisto...
Grupi Folklorik nga Batllava
Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kolaPublishing : Produksioni KolaAll Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce...
Grupi Folklorik Hajvalia - Valle
Grupi Folklorik Hajvalia - Valle...
Valle Festive - Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017 - Grupi Gjergj Kastrioti
Performance for Festivali Mbarekombetar Folklorik Rapsha 2017, in Vitoja.Song By; Safet Beqaj, Liridon Ulaj, & Kreshnik AhmetajChoreography By; Joli Agolli Paparisto...
Festivali Folklorik, Grupi i Mirditës në përgatitjet e fundit- Ora News- Lajmi i fundit-
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNjë prej risive të festivalit të Gjirokastrës këtë vit do të jetë performimi i muzikës moderne përmes instrumenteve popullore.Qarku i Lezhës prezantohet me grupin e Mirditës.Drejtuesi i Asamblit, Gje......
Festivali Folklorik Kombëtar i Gjirokastrës 1983
Përzgjedhje e disa prej këngëve e valleve më të mira të festivalit follklorik të 1983, të cilat u rishfaqën në skenën e ndërtuar për festivalistët tek Pallati i Sporteve "Partizani", Tiranë. Në rradhën e parë të spektatorëve byroja politike dhe lider......