Edicioni Informativ, 22 Tetor 2016, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
Demokratet dhe socialistet kerkuan sot te kene prane partine agrare te Agron Dukes. Lulzim Basha vleresoi aleancen me agraret dhe pak minuta me vone nga e njejta foltore deputeti taulant Balla i percolli agrareve ftesen e kryeministrit Rama per koali......
Edicioni Informativ, 12 Tetor 2016, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
Kryeministri Edi Rama mbërrin në Beograd për herë të tretë në dy vjet. Ai pritet të takojë kryeministrin vucic në samitin e sigurisë, por edhe 300 biznesmene serbë që duan të investojnë në shqipëri. Rama takon edhe shqiptarët e preshevës por nga pris......