Albi Hasanlli - Je me e bukura ne kete bote ( live )
Kendon : Albi Hasanlli Tastiere : Albi Hasanlli...
Shaban Tairi - Miresite e besimit ne kete bote dhe ne ahiret
Shaban Tairi - Miresite e besimit ne kete bote dhe ne ahiretCikel i emisioneve te realizuara nga Radio Vatit Për të qenë gjithmonë pranë ligjeratave të reja të cilat i postojmë në Faqen tonë na vizitoni ne facebook dhe përfitoni më shumë.https://www......
Si te arrish lumturine ne kete bote.
http://www.xhamiambret.com/BASHKOHU ME NE-LIKEhttps://www.facebook.com/xhamiaMbretEl...
Beteja e njeriut me shejtanin - Sadullah Bajrami
http://www.thirrjaislame.comhttp://www.facebook.com/ThirrjaIslame......
Abaz ZUSI S dashurova kurre ne kete bote
Publikuar nga Mihal Jorgji...
Jetmir Rexhepi - Ne kete bote une jam (Official)
Facebook: http://www.facebook.com/FonotekaShqip...Twitter: https://twitter.com/FonotekaShqipMyspace: https://new.myspace.com/fonotekashqip...Realizuar nga : Alb Productions (2000)...
Ëndrrat në jetën e njeriut! - Hoxhë Omer Bajrami
Vizito: http://www.omerbajrami.com Dhe: http://www.facebook.com/HoxheOmerBajrami - Ndalohet ngarkimi i videos nëpër kanale tjera. Ndërsa lejohet dhe pëlqehet shpërndarja e videos vetëm nga kanali jonë zyrtar.Hoxhë Omer Bajrami - Hoxha Omer Bajrami -......
Shqipe Abazi & Xheza - Ne kete bote (Official Video HD)
Numri kontaktues: + 386 (0)49 107-851Facebook: https://www.facebook.com/shqipe.a.aba...OnAir.FM: https://www.facebook.com/onairfmnetworkInstagram: http://instagram.com/onairfm...
Lulka Merkulaj - Vetem ne kete bote (Official Video HD)
Te gjitha te drejtat e rezervuara nga Tv KoplikuFacebook.https://www.facebook.com/Televizioni-...Youtube. Tv Kopliku...
Buraku Grupi FAMA - Live ne RTV 21 ( Odeon ) - Je me e bukura ne kete bote
Buraku Grupi FAMA - Live RTV 21 ( Odeon ) - 200 Dite Kontakt : 044 172 753...