Rafting ne Lumin e Vjoses
Rafting ne Lumin e Vjoses. Pocem. Fier. Albania...
Vezhgim ne lumin e Lanes.mpg
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota...
ilirmati05. Rafting ne Lumin e Vjoses
Rafing ne Lumin e Vjoses, organizuar nga Outdooralbania, agjensi turistike e specializuar ne udhetimet ne natyren dhe kulturen e Shqiperise. Adresa: www.outdooralbania.com. Emri Vjosa ruan ende ketyre aneve pranine e Perandorise Romake. Via Aos, dmth......
Femija bie ne shinat e trenit, shpeton
Kush nuk beson tek mrekullite duhet te shohe ngjarjen e ndodhur ne Melbourne te Australise ku nje femije ka rene ne shinat e metrose por ka shpetuar. Femija ishte ne shoqerine e se emes, por pakujdesia e saj ka bere qe ai te binte ne shinat e trenit......
Niveli i ujit në lumin Vardar
Official facebook: https://www.facebook.com/tv21hd/Web: http://tv21.tv/web/Copyright: OnAir Media Group...
ARRESTOHEN SHQIPTARET BANDA E HAJDUTEVE NE ITALI BIE NE PRANGAT E POLICISE LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
GABRIEL CHAGAS E MAURO - LUMIN
das antigas na loja de luminárias LUMIN na avenida Consolação ... todos os sabados era so sonzera !!...