Aksident. ne magjistralen Prishtin Mitrovice
Ku pjes e aksidentit ishte edhe sherbimi policor i kosoves. dhe ishin perafersisht 10 vetura te aksidentuara....
Aksident ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj.mp4
Aksident ne magjistralen Prishtine Ferizaj...
Aksident tragjik ne magjistralen Tetove-Shkup
Aksident tragjik ne magjistralen Tetove-Shkup Dy te vdekur (Pamje Ekskluzive nga TV ART)...
Aksident në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë...
Pershendetje! JU ftoje te me ndiqni duke bere subscribe ne kanalin tim ku do te gjeni lajme, dhe materiale te ndryshme. Ju faleminderit.LIKE&SUBSCRIBE...
Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë
Në fshatin Magjunaj në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, raportohet për një aksident. Dëshmitarët i thanë KosovaPress-it se një automjet WV JETA i ka prerë një veture të llojit Audi A3. Në veturën e dytë, nga vendi i ngjarjes, janë lënduar 3 persona,......
​Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë
Një aksident ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë –Pejë. #KosovaPress#KosovaPressVideos#KosovaPressLiveStreamwww.kosovapress.comFacebook: https://www.facebook.com/kosovapress/YouTube: https://www.youtube.com/user/KosovaPr...Twitter:......
Aksident ne tunelin e Krrabes, vdes 55-vjecarja | ABC News
Sapo lanë pas tunelin e Krrabës dhe morën drejtimin për në Tiranë, makina me të cilën po udhëtonin burrë e grua, doli nga rruga dhe përfundoi më tepër se 15 metra poshtë në humnerë.Gruaja 55 vjeçe Xh,. G humbi jetën dy orë më pas në spital, kurse bas......