50 vjeçari vret veten në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni LikeKlikoni ne butonin Subscribe dhe tek 🔔 per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja ! © All rights reserved "Thashethemet e Vipave Shqiptare "...
TIRANE, VRET GRUAN, VJEHRREN DHE VETEN
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në kryeqytet, që ka përfunduar me 3 viktima të pajeta dhe ka lënë 3 fëmijë të mitur jetimë e të pashpresë. Babai i tyre, i cili i dhunonte prej vitesh iu ka vrarë nënën e gjyshen e në fund edhe veten. Vrasja ka n......
Policia jep detaje rreth arrestimit të Gjuriqit
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me arrestimin e të ashtuquajturit drejtor të Zyrës për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë Marko Gjuriq, duke thënë se gjatë aksionit për arrestimin e tij ka pasur rezistencë nga ana e serbëve, por pavarësisht k......
Megaoperacionin per goditjen e grupeve kriminale , policia jep detaje | ABC News
Ardi Veliu: “Përgjatë natës së kaluar dhe gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është përmbyllur mega-operacioni i koduar “One If – By Land”, në kuadër të goditjes së kontrabandimit të personave me qëllim emigrimin drejt SHBA-ve, Kanadasë dhe Mbr......
TRITOLI NE POGRADEC POLICIA ARRESTON TE DYSHUARIT PER NGJARJEN LAJM
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë......
Vret veten politikanja shqiptare
Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEMBeni video share ne profilet tuaja ne facebook.Ju faleminderitNa ndiqni ne faqen http://gatuajshendetshem.com/...
Ne Tirane vritet Sonila Tafa. Ne Durres djali vret nenen
Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota...
Sherr per makinen ne Tirane
via YouTube Capture...
Policia nis vendosjen e gjobave ne Tirane per shoferet e parregullt
Policia Rrugore e Tiranës ka shtuar masat për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në akset e qendrave të banuara si dhe pas ankesave të herëpashershme të banorëve, për vështirësinë në qarkullimin normal të mjeteve zjarrfikëse dhe atyre të autoa......
ALBIN KURTI JEP DETAJE PER VRASJEN E ASTRIT DEHARIT !!
SUBSCRIBE MY CHANNEL! - © NEWS OFFICIAL...
Missi i jep fund jetës, i fejuari vret veten pesë ditë pas funeralit
Klikoni ne butonin Subscribe dhe tek 🔔 per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale.Track: T-Mass - Ignoring My Heart [NCS Release]Music provided by NoCopyrightSounds.Watch: https://youtu.be/eT0tYnWX2sQFree Download / Stream: http://ncs.io/ignor......